O mnie…

Kim jestem? Prywatnie jestem żoną i mamą. Regularnie trenuje oraz jem świadomie.  Biznesowo – pracuję ze świetnym zespołem, w organizacji, której jest współwłaścicielem i którą współtworzyłam od samego początku, jestem również coachem ICI.
Z przyjemnością przychodzę do firmy w której nie pracuję, a realizuję się, pomagam i wspieram. Mam na imię Edyta

Ciągle działam, zmieniam, szukam nowej wiedzy i możliwości, modyfikuję, ulepszam w każdym obszarze swojego życia. Jednocześnie dbam o siebie, harmonię wewnętrzną, rozwój osobisty, zdrowie i sprawność fizyczną. Jestem przekonana, że rozwijając siebie lepiej zadbam też o swoich najbliższych i współpracowników w firmie

Podchodzę z ogromną wdzięcznością do wszystkich sytuacji, które mnie spotkały. Nie oznacza to, że wszystko układa się “idealnie”. Mierze się z trudnymi sytuacjami. Przeżywam konflikty.  Zdaje sobie sprawę, że jestem jedynie na jakimś etapie swojej drogi. Ciągle się uczę. 

Zasada, która mi towarzyszy “od zawsze” to samorefleksja. Na podstawie moich doświadczeń wyciągam wnioski i pewne spostrzeżenia. To nimi chce się dzielić na blogu. Nie piszę tu o niczym czego sama nie doświadczyłam. Może czymś Cie tutaj zainspiruje, co z kolei z Tobą nie rezonuje – zostaw. To jest tylko mój punkt widzenia.  

Dlaczego mówię o świadomym życiu i biznesie? Sprawdź tutaj: 

Życie i biznes