Business coaching / Business mentoring / Coaching zarządczy

Prowadzisz firmę? Jesteś w zarządzie? Potrzebujesz pomocy przy znalezieniu rozwiązania na trapiące Cię tematy?

Może jesteś punkcie, w którym potrzebne jest podjęcie działań w związku z organizacją lub ze swoją pracą? Stawiasz sobie pytanie co TY w tej pracy potrzebujesz robić, żeby dalej rozwijać firmę, siebie oraz zachować w tym balans i harmonię. 

Coaching i biznes

Potrzebujesz wsparcia nie tyle czysto coachingowego, ale osoby doświadczonej biznesowo? Dobrze trafiłeś. Jeżeli chcesz zatrzymać się, ustalić jakie są Twoje mocne strony, jakie obszary potrzebują rozwoju. Zastanawiasz jakie masz możliwe kierunki rozwoju organizacji? Chcesz przekazać swoją wiedzę i umiejętności kolejnym liderom w Twojej organizacji? Chcesz zwiększyć obszar wpływu?  Skontaktuj się ze mną. Swoje doświadczenie w biznesie łączę z umiejętnościami coachingowymi.

Budowanie świadomej organizacji

Dla mnie świadome działanie w biznesie to budowanie świadomej organizacji. Co mam na myśli? Budowanie nie tylko przeze mnie jako właściciela i zarząd, ale przez każdą osobę, która jest członkiem tej społeczności (czyli popularnie mówiąc pracownika). W organizacji takiej każdy współpracownik wykorzystuje swój potencjał, jest świadomy swojej roli w organizacji, podejmuje działanie zgodnie z dobrem firmy.  Jednocześnie w życiu współpracowników zachowana jest harmonia między życiem prywatnym i zawodowym.